SpeaKa Professional CS-882 5 W

Výkon
5 W
260 g kg

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• koupili jsme 2 kusy a ani jeden nefungoval, šla jen siréna a zesilovač nefunkční!

fungovala jen siréna, zesilovač nefunguje ani u jednoho ze 2 kusů, co jsme koupili, výrobek jsme vrátili.

• houká hlasitě
    • uvítal bych hlasitější zesílení hlasu
  • , zakoupeno v Conrad

• Je sice malý, ale dostačující. Ovládání hlasitosti, dokonce má i sirénu, takže se dá použití i jiným způsobem. Doporučuji.
    • Používám i ve velké hale a je super.
    • Velmi dobrá cena. Jsem naprosto spokojená.

Výkon
5 W
260 g kg

Díky tomuto přenosnému megafonu budou vaši posluchači zřetelně rozumět každému vašemu slovu. Dosah až 200 m·Max. výkon 5 W Potřebujete 6 baterií AA (nejsou součástí dodávky, objednejte zvlášť). Megafon a řemen k jeho přenášení.

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• mě to vyhovuje je to dost hlasity a hlasitost se dá upravovat
    • a má sirénu

velice dobry

• houká hlasitě
    • uvítal bych hlasitější zesílení hlasu
  • , zakoupeno v Conrad

• Používám i ve velké hale a je super.
    • Velmi dobrá cena. Jsem naprosto spokojená.